خودروهای دیوانه‌کننده سوزوکی در توکیو/عکس

به گزارش افکارنیوز، فرهنگ خودروهای ژاپنی تعریفی خاص در صنعت خودروسازی جهان دارد. در کلوپ خودروهای ژاپنی می‌توان به GT-R های افسانه‌ای، تیون‌های زیبا و فوق‌العاده از ابرخودروها و خودروهای فوق‌العاده و کوچک ژاپنی اشاره کرد که اکثر آنها در شمار خودروهای خوب و ارزشمند قرار می‌گیرند. در این میان بخش بزرگی از خودروهای خوب و طیف وسیعی از کانسپت‌های فوق‌العاده در شو خودرویی توکیو گرد هم جمع شده‌اند.

ژاپنی‌ها در نمایشگاه خودرویی سال 2017 خود در نمایش مفهومی‌های زیبا و هیجان انگیز سنگ تمام گذاشته و رقابتی ظاهر شده‌اند.

proxy this arg6

سوزوکی با نمایش "ئی- سوروایور" خود خط مشی طراحی و ظاهر SUVهای کوچکش را تا 100 سال آینده تعیین کرده است.

برخی از قسمت‌های ظاهری خود را از خودروهای جیمنایس و ویتارا قدیمی گرفته و برخی از مشخصات آن بسیار رشدیافته  و به روز است. همه چیز در خودرو برق می‌زند و جدید طراحی شده است. درهای شیشه‌ای، قابلیت محرک تمام چرخ، و چرخ‌هایی با ترکیب آبی روشن نگاهتان را به این خودروی سوزوکی جلب خواهد کرد.

proxy this arg5

یکی از جالب‌ترین‌ بخش‌های این مدل مفهومی فرمان آن است. البته این جذابیت در بسیاری از خودروهای امروزی دیده می‌شود، اما سوزوکی فرمان جدیدش را برای یک قرن جلوتر طراحی کرده است.  بنابراین می‌توانیم لذت رانندگی با این فرمان را در سال 2117 تجربه کنیم.

proxy this arg4

اما این نسخه تنها کانسپت جذاب سوزوکی در نمایشگاه توکیو نیست. "اکس- بی" سوزوکی نیز که با الهام از شکل ظاهری اف-جی کروزر تویوتا ساخته شده نیز در غرفه سوزوکی خوش می‌درخشد. خودرویی که قرار است به زودی وارد خط تولید شده و به احتمالا از محبوب‌های روزگار خواهد شد.

proxy this arg3

از دیگر نمونه‌های جدید این خودروسازی، یک ون مخصوص باربری و یک موتورسیکلت است. سوزوکی امیدوار است این خودروها در آمریکای شمالی و دیگر بازارهای بزرگ جهان طرفداران زیادی پیدا کنند.

مدلی به نام اسپاشیا نیز از دیگر خودروهای ون شکل سوزوکی در این نمایشگاه هستند که قابل تحسین ظاهر شده‌اند.

سوزوکی یدک تامين كننده قطعات يدكی سوزوكی ويتارا، بهترین قطعات اورجینال و قیمت مناسب را از ما بخواهید جهت اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09121959180 تماس حاصل فرمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تخفیفات ویژه در کانال ما عضو شوید

تماس با ما

  • تهران . خیابان امیرکبیر . کوچه کتانه . پاساژ مهدی . طبقه 2 . پلاک 21
  • شماره تماس : 02133983952
  • شماره تماس : 02133960869
  • شماره تماس : 02133985442
  • شماره همراه : 09121959180
بالا